Dark World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Тъмната част на парка

2 posters

Go down

Тъмната част на парка Empty Тъмната част на парка

Писане by Aimee Darkblood Съб Окт 12, 2013 8:54 pm

Тъмната част на парка 6678927W
Aimee Darkblood
Aimee Darkblood
Administrator
Administrator

Точки : 345
Години : 28
Местожителство : Bulgaria

https://rpgforum123222.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Тъмната част на парка Empty Re: Тъмната част на парка

Писане by Ейдриън Чет Окт 24, 2013 8:21 pm

Спотайвайки се в тъмната алея ,аз чаках Ейми да се появи да видя има ли нова информация, която да касае и два ни. Бях я срещнал преди година, тя беше наполовина върколак наполовина вампири,иначе казано хибрид. Въпреки краткото ни познанство аз можех да ѝ се доверя напълно, знаех че и с нея е така, защото и двата имахме една крайна цел- Каролина. Да пак тази вещица, която беше края и началото на всичко. Бащата на Ейми беше убит от някакъв магьосник, но не знаеше кой е той или как се казва дори,ако имахме шанс някога да го открием, то трябваше първо да намерим Каролина. Тя беше мощна вековна вещица и магьосница, владееше черна магия и се занимаваше окултизъм.
Ето че Ейми най-сетне пристигна и ме извади от мислите за нея ,моята създателка. Прегърнах я сърдечно за поздрав, след което нетърпеливо казах.
- Какво ново откри?- зачаках нетърпеливо отговора ѝ ,като потропвах нервно с крак и кършех пръсти.
Ейдриън
Ейдриън
Vampires
Vampires

Точки : 28

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите